Proč ABS EffeX?

Revoluce ABS EffeX je o zcela novém způsobu myšlení. O posunování hranic, o dosažení výkonu, který nebyl dříve možný. Pro vytvoření nového konceptu řešení problémů ve vodním hospodářství.

 ABS EffeX

ABS EffeX Revolution ztělesňuje nepřetržitou snahu o návrh, vývoj a výrobu nejinovativnějšího a nejúspornějšího řešení na trhu, aby byly splněny současné a budoucí potřeby odvětví odpadních vod, zvláště pak úspora elektrické energie. Toto zahrnuje posouvání hranic, dosažení výkonu, který nebyl dříve možný, prostřednictvím výzkumu a vývoje orientovaného na budoucnost a v inovacích již aplikovaných na mnoha ABS výrobcích.

Nová řada ABS EffeX neznamená pouze modifikaci stávající konstrukce, ale zcela nový koncept v oblasti čerpání odpadních vod ponornými míchadly a míchacího zařízení. ABS EffeX řešení nabízí dlouhodobou spolehlivost, minimální údržbu a maximální životnost zařízení, stejně tak vyšší účinnost pro snížení spotřeby elektrické energie a emisí CO2. Výsledkem je důkladné poruzumění nejlepším technologickým řešením, která splňují, nebo dokonce překračují, jak stávající, tak i připravovanou legislativu.

  

Kontakt

AMP Technic s.r.o.
Raisova 1004
386 01 Strakonice
(+420) 380 123 548
FAX (+420) 383 393 480